warning: Creating default object from empty value in /home/krayrid/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Львів

Львівський залізничний вокзал

Головний залізничний вокзал у Львові Перший вокзал було збудовано у Львові у 1861. Однак на к. 19 ст. постала необхідність у будівництві нового вокзалу. Він був завершений у 1904. Архітектор - Садловський В. Вокзал декілька разів постраждав від бомбордувань під час Другої світової війни, після чого відновлювався. В 1946-1951 арх. Домашенком пасажирські зали були перебудовані у стилі "сталінського ампіру". В 2001 відреставрований і модернізований.

Місце для стадіону для Євро-2012 у Львові

Місце, до орієнтовно буде збудований новий стадіон для проведення матчів Євро-2012. Новий стадіон (можлива назва «Лемберг») у місті Львів. Кількість глядачів: 32'000. Бюджет: 70,4 млн євро. Термін: 2010. Будівництво нового стадіону у Львові зазвичай пов'язували з проведенням Євро 2012 в Україні. Після перемоги заявки Польщі та України стало зрозуміло, що у місті лева постане новий сучасний спортивний комплекс. Під нову споруду мерія міста виділила 30 гектарів по вулиці Стрийській біля іподрому на в’їзді у Львів біля кільцевої дороги. Станом на травень 2007 року на виділеній ділянці ще нічого не вказує на те, що тут буде стадіон. На місці майбутньої будови, зараз гори сміття. 21 травня 2007 німецька компанія Хохтиф презентувала проект нової арени.[2] Відповідно до планів німецьких архітекторів стадіон розрахований на 32 000 глядачів, планується завершити до 2010 року. Вартість стадіону складає 70 млн. 400 тисяч євро. На спільній зустрічі з міським головою Львова Андрієм Садовим і головою Львівської обласної ради Мирославом Сеником представники компанії Хохтиф Контракшн уже передали владі міста необхідну документацію. Існує пропозиція збільшити число місць на трибунах до 40 тисяч, оскільки у Львові вже є стадіон Україна зі співмірною кількістю місць. У разі якщо інвестори і міська влада погодяться вкласти гроші в більший стадіон, то можливо Львів претендуватиме на проведення чвертьфіналу Євро-2012. Деякі аналітики стверджують, що проведення ще одного матчу Євро-2012 навіть у разі побудови у Львові більш ємного стадіону є неможливим.